گروه فني و مهندسي فراز شبکه کارنو در زمينه it توليدات زيادي داشته و به ياري مهندسان IT آمده است. از توليدات لين گروه مي توان به کف کاذب طرح لگراند کارنو، پاور ماژول هاي مختلف با قابليت هاي متفاوت، سيستم هاي کنترل و مانيتورينگ محيط و رک و . مي توان نام برد. اين محصولات داراي ويژگي هاي منحصر به فردي است که کمتر در ديگر کالا ها مشاهده مي شود. کف کاذب طرح لگراند کارنو يکي از پر طرفدار ترين و با کيفيت ترين کف هاي کادب در ايران مي باشد. در توليد اين محصول از بهترين متريال ها استفده شده است. کف کاذب طرح لگراند کارنو نمونه مشابه کف کاذب لگراند فرانسه اس با اين تفاوت که قزعه اي بسيار کاربردي به نام ارتفاع دهنده نيز دارد. چرا که يکي مشکلات کف کاذب لگراند فرانسه، بحث تنظيم ارتفاع آن بود. گروه فني و مهندسي کارنو با اختراع قطعه اي به نام ارتفاع دهنده اين مشکل را  رفع نموده است.


همچنين اين گروه به عنوان نمايند البرز و لگراند نيز در ايران فعاليت مي کند و محصولات اصلي لگراند از جمله پريز برق لگراند و ترانک و متعلقات لگراند و ديگر محصولات را به فروش مي رساند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


SEBIN مبلمان و تاب باغی فضای باز همیشه خاص و اولی م ارز دیجیتال دگ کوین جرایم اینترنتی Wes ذهن و مغز انیمه ایران خدمات دارالترجمه ها بورسیه